Změna adresy Poradny pro náhradní rodinnou péči od 14.10. 2019

S radostí Vám oznamujeme, že avizované stěhování Poradny pro NRP se blíží. Od 14.10. 2019 nás najdete na nové adrese Máchova 7, Praha 2, 102 00. Sídlíme ve 3. patře Školícího střediska Marianeum. Vstup je po zazvonění na recepci  a dále výtahem - chodba vpravo, první dveře vpravo. Původní adresa poskytování sociálně-.právní ochrany dětí U Zlaté Studně 3, Praha 1 od 14.10.2019 neplatí. 

Těšíme se na Vás v jiných prostorách, které využijeme současně i pro kurzy a vzdělávání.

Váš tým NRP


Konec školního roku na Vltavě - 15. 6. 2019

Přijďte s námi oslavit konec školního roku projížďkou po Vltavě. Navštívit můžete i Muzeum Karlova mostu v doprovodu samotného Karla IV. Na co si Karel IV. nevzpomene, s tím mu ochotně pomůže naše zkušená průvodkyně.

Dozvíte se tak spoustu zajímavostí o stavbě Karlova mostu. Jaké měli stavebníci problémy a jaká technická zařízení používali, aby vybudovali most, který nemá obdoby.  Opravdu se při stavbě používala vajíčka, aby malta lépe držela?

A kdo bude mít zájem, projede se lodí po Vltavě Pražskými Benátkami. A kdo ví - na palubě na nás může čekat překvapení. Že by vodník? 

Termín akce: sobota 15. června 2019
Sraz: 10:00 U Prašné brány, ulice Na Příkopě, Praha 1
Doprava: metro Můstek nebo Náměstí republiky, délka cca 3 - 4 hodiny

Těšíme se na Vás. 

Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites - Bets.Zone - UK Gambling Websites Use our complete list of trusted and reputable operators to see at a glance the best casino, poker, sport and bingo bonuses available online.